XV Konkurs Matematyczny Z Pitagorasem na Ty

Serdecznie zapraszamy do udziału w XV edycji Konkursu Matematycznego „Z Pitagorasem na Ty” dla uczniów klas szóstych łódzkich szkół podstawowych.

Główne cele konkursu to:

- rozbudzanie i rozwijanie matematycznych zainteresowań uczniów,

- wyłanianie i promowanie uczniów szczególnie zainteresowanych matematyką,

- stwarzanie uczniom możliwości osiągania sukcesów.

Zainteresowanych nauczycieli matematyki prosimy o zapoznanie się Regulaminem Konkursu i rozpowszechnienie jego idei wśród uczniów klas szóstych.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy w formie pisemnej (faks lub dostarczenie do sekretariatu Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego lub Szkoły Podstawowej nr 199) na KARCIE ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA SZKOŁY W KONKURSIE (załącznik nr 1 do Regulaminu) do dnia 24 listopada 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, Dominik Kwiatkowski doradca metodyczny matematyki

Filtered HTML

• Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

• Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.